ЧАВДАР ЕТРОПОЛЕ – ЦСКА 1948 0:3

DSC 0039

Отборът на Чавдар Етрополе допусна загуба от отбора на ЦСКА 1948 с 0:3. Пред многобройната публика събрала се да проследи двубоя между двата тима се наслади на прекрасен и стойностен футбол от страна на двата отбора. Мачът бе от 13-тия кръг на Югозападната трета лига, двубоя се игра на стадион „Чавдар” в Етрополе.

Със започването на двубоя отборът на ЦСКА започна бързо да атакува домакините и малко по – късно в 11-та минута Андон Гущеров откри резултата за гостите. Атаките на момчетата от Етрополе не закъсняха минути по – късно те можеха да изравнят в резултата, но ударът на Николай Ботев излезе аут от вратата на гостите. През първата част на двубоя, бе отменен гол на отбора на ЦСКА заради засада. Въпреки че гостите водеха в резултата, домакините продължиха своята борба на терена, като преди почивката удари към противниковата врата опитваха Михаил Михаилов, Симеон Вешев, Иван Мишев, Виктор Пенчев, Николай Ботев и Николай Николов, но без успех.

След почивката темпото на игра и на двата отбора се запази, те бяха бурно подкрепяни от своите фенове през целия мач. В 58-та минута гостите отново се разписаха във вратата на Христо Матев. Малко по – късно влезлият като резерва Ивайло Величков отправи опасен удар с глава, но топката мина на сантиметри от напречната греда. Удар към вратата на гостите от няколко метра отправи и Александър Събев, но не намери очертанията на вратата. В 68-та минута гостите вкара ха своето трето попадение в мача. До края на двубоя момчетата от Чавдар Етрополе не спряха да отправят удари към противниковата врата, но малшанс ги спря да реализират попадение.